facebook

Українська боксерка Діана Петренко, ставши срібною призеркою на міжнародному турнірі Bornemissza-2022 в Угорщині, врозгорнула прапор полку “Аzoв”.

Про це розповідає ТСН.ua.
16-річна українка з Черкас під час церемонії нагородження розгорнула прапор полку, який героїчно тримав оборону Маріуполя від російський окупантів. Проте це не сподобалося організаторам турніру, вони негайно попросили Діану його сховати.

Як виявилося, боксерка проігнорувала ганебні вимоги організаторів та тримала прапор в руках впродовж усієї церемонії нагородження. Про це Петренко розповіла в інтерв’ю Федерації боксу України.

“Я тренуюсь в залі, що носить ім’я Героя України Сергія Амброса, який служив у батальйоні “Азов”. Вийшовши на церемонію нагородження з прапором полку “Азов”, я хотіла вшанувати Сергія Амброса та всіх загиблих захисників України… Організаторам мій вчинок не сподобався, вони двічі просити сховати прапор, але я їх не дослухалась і тримала прапор в руках впродовж усієї церемонії нагородження”, – зазначила Діана.

Окрім того Петренко заявила, що виграну медаль присвятила всім захисникам України, серед яких є й члени її родини. Хрещений батько дівчини Сергій Оношенко загинув у боях з російськими окупантами за Гостомель, а її дядько Григорій Федотов зараз воює на фронті.

Джерело.