facebook

У столиці Польщі Варшаві 11-річна дівчинка з України потрапила у ДТП. Сила удару була настільки потужною, що з дівчинки спало взуття. Нещасний випадок стався на кільцевій розв’язці де Голля.

Дуже важливо, щоб кожна дитина розуміла, а не тільки пам’ятала, що виконувати правила дорожнього руху потрібно завжди і всюди. Бо інакше трагедії не уникнути.

Сьогодні, 10 червня, стало відомо, що у столиці Польщі Варшаві 11-річна дівчинка з України потрапила у ДТП – її збив трамвай. Нещасний випадок стався на кільцевій розв’язці де Голля.

Як написало польське видання se.pl, дитина поверталася зі школи і переходила через колію в недозволеному місці.

Як і чому вона переходила трамвайну колію в недозволеному місці, наразі точно невідомо. Зараз всі обставини, які призвели до нещасного випадку, вивчають правоохоронці. Водій трамвая був тверезим.

Зазначимо, що сила удару була настільки потужною, що з дівчинки спало взуття. На місце викликали медичний гелікоптер, однак той не зміг приземлитися, відтак постраждалу довелося госпіталізувати до лікарні “швидкою”. Зараз медики борються за її життя, щоправда не уточнюється ступінь тяжкості отриманих травм.

Інформацію про аварію підтвердили в Головному управлінні поліції Варшави.

Відомо, що 11-річна дівчинка приїхала разом з матір’ю до Польщі наприкінці лютого, втікаючи від війни в Україні.

Відзначимо, що в квітні подібна автопригода трапилась в населеному пункті Жичин неподалік польського міста Гарволін. Щоправда, її фінал виявився трагічним. Так, 26 квітня потяг збив 11-річну дівчинку з України, що перебувала в країні в статусі біженки від війни. На місце події тоді також прибув гелікоптер з медиками, однак врятувати життя постраждалої не вдалося.

Джерело.