facebook

Найближчий тиждень на фронті буде надзвичайно важкий для України. Таку думку під час щоденної бесіди з російським правозахисником Марком Фейгіним висловив радник глави ОП Олексій Арестович.

Українська армія продовжує активно “лупити” окупаційні сили Росії на східному і Південному фронтах. Так, протягом ночі на 7 червня артилерія знищувала російських військових по всьому “палаючому” коридору – від Ізюма до Бахмута, і авіацією – на Херсонському напрямку. Ось тільки експерт-аналітик Олексій Арестович радить не особливо радіти, оскільки найближчий тиждень для України буде дуже і дуже складним.

Стало відомо про найнебезпечніші напрямки на фронті на найближчий тиждень. Їх озвучив радник керівника офісу президента Олексій Арестович

“Російські війська накопичили сили і перейшли в наступ відразу на 3 ділянках фронту”, – сказав Арестович в ефірі Фейгін LIVE.

Арестович зазначає, що може загостритися ситуація в Запорізькій області – росіяни концентрують війська в районі Василівки, південніше Запоріжжя.

За словами експерта, ситуація, що склалася, пов’язана з відсутністю достатнього озброєння в українській армії: нашим воїнам необхідно “достояти” до того часу, коли обіцяна іноземними партнерами зброя таки дійде. Тоді ситуація різко зміниться на нашу користь.

Найнебезпечніші напрямки:

ізюмсько-слов’янське угруповання військ РФ успішно просувається в напрямку Святогірська, а також пішло на трасу на Барвінкове;
у напрямку Слов’янська надпотужна концентрація російських сил. До облоги міста можуть перейти через тиждень. Нашій обороні на півночі міста дуже важко і перспективи їх дуже не ясні;
у Сєвєродонецьк притягли купу артилерії і ми змушені маневрувати під ударами арти. Вони зняли війська з Бахмутівського напрямку і намагаються перерізати трасу Бахмут-Лисичанськ. Там у них є просування. Може навіть переріжуть.

Джерело.