facebook

Президент росії сказав кілька погрозливих заяв щодо постачання західної зброї в Україну. Зробив це він у ефірі пропагандистського ТБ. На відео помітно, що розмова записувалася у невеличкому приміщенні без вікон – імовірно, з бункера.

Про це повідомляє редакція.

Захований путін оголосив наступні заяви:

Якщо Захід постачатиме Україні ракети більшої дальності, “рф робитиме висновки і завдаватиме ударів по тим об’єктам, які поки не чіпає”.
Додаткові поставки озброєння мають лише одну мету — “затягнути якнайдалі збройний конфлікт”.
Постачання РСЗВ зі США в Україну по суті нічого не змінює: у Києва і раніше були ракети такої дальності, і вони просто поповнюють втрати.

Такі заяви означають, що путін наляканий тим, що Україна може перемогти росію у цій війні. Щоб завадити цьому він б’є по залізничним коліям, намагаючьсь завадити поставкам іноземної зброї в Україну. Також він намагається зруйнувати наявні. Це доводить його ранковий удар по Києву. В Міноборони України прокоментували, що його метою були танки та інша бронетехніка, поставлена ​​Україні Заходом.

Та ні погрозами, ні атаками він не добивається свого. Наші війська роблять контрнаступи, а іноземні партнери продовжують постачати озброєння. І зараз в США завантажують вертоліти Мі-17 для на C-17 Globemaster III на базі ВПС для ЗСУ.

 

Джерело.