facebook

Міноборони Росії повідомило про навчання за участю атомних установок “Ярс” в Іванівській області, в яких беруть участь близько 1 тис.військовослужбовців.

На тлі триваючої війни Росії проти України Міністерство оборони РФ заявило про проведення навчань ядерних сил в Іванівській області. У маневрах бере участь Тейківська дивізія Ракетних військ стратегічного призначення( РВСП), до них залучено близько 1000 військовослужбовців, задіяні понад 100 одиниць техніки, повідомило міністерство в середу, 1 червня.

Згідно з його даними, на маршрутах бойового патрулювання автономних пускових установок стратегічних комплексів “Ярс” здійснюються “інтенсивні маневрені дії”. “Стратегічні ракетники відпрацьовують питання виведення ракетних комплексів на польові позиції, здійснення маршів протяжністю до 100 км, розосередження агрегатів зі зміною польових позицій, їх інженерного обладнання, організації маскування і бойової охорони”, – вказується далі.

ДОВІДКА:

РВСП – рід військ Збройних сил РФ, головний компонент її стратегічних ядерних сил. РВСН призначені для ядерного стримування можливої агресії.

Основу угруповання РВСН складають сучасні комплекси” Ярс ” в шахтному і мобільному варіантах. “Ярс” здатний вражати цілі на дальності до 11 тис. км, він оснащений розділяється головною частиною з маневруючими блоками індивідуального наведення.

Джерело.