facebook

Генерал армії США, голова Об’єднаного комітету начальників штабів Марк Міллі закликав бути готовим до зростання ризику глобального конфлікту. На його думку, Китай і Росія мають значний військовий потенціал і бажання змінити нинішній порядок у світі.

Про це генерал сказав у своїй промові перед курсантами, які закінчують Військову академію США у Вест-Пойнті, повідомляє Fox News. Він закликав не забувати різанину в Бучі та бійню в Маріуполі, оскільки агресія, яка залишилася без відповіді, лише надихає агресора.

“Світ, у який вас залучають, має потенціал для значного міжнародного конфлікту між великими державами. І цей потенціал збільшується, а не зменшується”, – сказав Міллі.

“Зараз ми стикаємося з двома глобальними державами, Китаєм і Росією, кожна з яких має значний військовий потенціал, і обидві мають намір змінити нинішній порядок, заснований на правилах”, – додав генерал.

Він наголосив, що саме зараз відбувається фундаментальна зміна самого характеру війни. Війна перетворюється на міські бої проти ворогів, які поєднують тероризм і сучасні технології (високоточну зброю), нехтуючи цивільним населенням.

“Ви будете битися з роботизованими танками, кораблями та літаками. Ми стали свідками революції у сфері смертоносних та високоточних боєприпасів. Те, що колись було винятково вотчиною збройних сил Сполучених Штатів, тепер доступне більшості національних держав, які мають гроші на їх придбання”, – резюмував Марк Міллі.

 

Джерело.