facebook

Україна може вступити в НАТО не в розпал війни, а відразу після її завершення. Приєднання України до Північноатлантичного альянсу знизить загрозу атомної війни, заявив посол України у ФРН Андрій Мельник.

На тлі війни в Україні Фінляндія і Швеція 18 травня подали заявки на вступ до НАТО. На думку експертів, ці держави можуть стати членами Північноатлантичного Альянсу ще до кінця 2022 року. А ось про передбачувану долю України в Альянсі заявив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

Так, в інтерв’ю виданням медіагрупи Funke, опублікованому в четвер, 19 травня, посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що вступ України до НАТО можна здійснити так само швидко, як і очікуваний вступ Фінляндії та Швеції до Північноатлантичного альянсу. Про це пише Сьогодні.

За словами Мельника, “щоб швидко інтегрувати Україну в альянс, потрібно лише суто політичне рішення” і його можуть прийняти не в розпал війни, але відразу по її закінченню.

“Путін ламає зуби на сході України і не досягає належного прогресу. І ця війна також показує, що НАТО є і залишається єдиним якорем безпеки в Європі і всьому світі. Тому логічно, що цей процес розширення триває і що Україна також приєднається до Альянсу. І я думаю, що це може статися швидше, ніж думають деякі люди. Не зараз, в розпал війни, але, можливо, відразу після”, – заявив дипломат.

Джерело.