facebook

Російський президент особисто подзвонив прем’єр-міністру Ізраїлю і вибачився перед ним за дику поведінку Лаврова

Глава російського МЗС Сергій Лавров, який був або під дією сильнодіючих “лікарських засобів”, або під величезною вагою проміле в крові, образив ізраїльський народ, заявивши, що Гітлер був євреєм.

З цього приводу було багато шуму в соцмережах, дипломати сипали гнівні заяви, головний рабин Росії зажадав, щоб Лавров вибачився за свої висловлювання про порівняння Гітлера з євреями.

І ось тут в справу вступив особисто Путін!

Як повідомляє УП, російський бункерний президент особисто подзвонив прем’єр-міністру Ізраїлю, щоб принести свої вибачення за неадекватну поведінку Лаврова.

“Сторони обговорили висловлювання російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова. Прем’єр-міністр прийняв вибачення президента Путіна за слова Лаврова і подякував за його ставлення до єврейського народу і пам’ять про Голокост”, – йдеться в повідомленні прес-служби ізраїльського прем’єр-міністра Нафталі Беннета.

Як зганьбився Лавров:

В інтерв’ю італійській телекомпанії Mediaset Лавров згадав про єврейське коріння президента України Володимира Зеленського.

Пряма мова:

“Він (Зеленський – ред.) висуває аргумент: яка у них може бути нацифікація, якщо він єврей. Можу помилитися, але у Гітлера теж була єврейська кров. Це абсолютно нічого не означає. Мудрий єврейський народ каже, що найзапекліші антисеміти, як правило, євреї. “У сім’ї не без виродка”, як у нас говорять”, — заявив Лавров.

Джерело.