facebook

Міністерство охорони здоров’я України розробляє можливість запровадження так званої “ковідної амністії” за якої людина, що купила підроблений сертифікат про вакцинацію, пізніше все ж таки зможе зробити щеплення.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомляє “УНІАН”.

“Ми відпрацьовуємо зараз можливість такої “ковідної амністії”, скажімо. Зокрема, якщо людина купила сертифікат і зараз бачить, що відбувається, і не може зробити щеплення. Нам потрібно це прибрати. Ми працюємо над цією моделлю, як це зробити “, – сказав Ляшко.

Як відомо, Верховна Рада запроваджує кримінальну відповідальність та штрафи до 170 тисяч гривень за підробку ковід-сертифікатів. 2 листопада за ухвалення у першому читанні урядового законопроекту “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підробку документів щодо проведення профілактичних щеплень” проголосувало 282 народних депутатів.

Нагадаємо, раніше Realist.online повідомляв, у перехворілих COVID-19 також буде можливість отримати сертифікат, проте довідка про одужання формуватиметься лише у тих, у кого діагноз було поставлено з моменту запуску функціоналу нового сертифікату і надалі.

Джерело.