facebook

Напередодні 9 травня влада РФ може оголосити священну війну, так як ніякої перемоги в Україні їм домогтися не вдалося. Потім піде оголошення мобілізації.

Через провал вторгнення в Україну президент країни-агресора Росії Володимир Путін нібито близький до того, щоб оголосити Україні війну замість нинішньої “спеціальної операції”.

До оголошення війни Путіна підштовхують командувачі російською армією, які розчаровані тим, як розгортається ситуація, пише британська газета The Sun.

Повідомляється, що військові начальники РФ незадоволені і обурені тим, що російський диктатор наказав окупантам відступити від Києва і провалом атак в напрямку української столиці в цілому, а також скороченням масштабів наступу на Донбасі.

На тлі невдач на фронті верховне командування Збройних сил Росії закликає Путіна відмовитися від терміну “спецоперація” і оголосити повномасштабну війну Україні. Це дозволило б провести в Росії масову мобілізацію і заповнити втрати в рядах загарбників, а також набрати більше призовників на строкову службу.

Крім того, в такому випадку РФ змогла б ввести воєнний стан і звернутися за підтримкою до своїх міжнародних союзників, зокрема, до Білорусі.

Як повідомляв Главред, багато експертів заявляли, що активізація військових дій армією РФ на Донбасі і півдні України пов’язана з бажанням продемонструвати якісь “Перемоги” до 9 травня, щоб президент Росії Володимир Путін міг озвучити їх громадянам своєї країни саме в цей день.

Однак у Великобританії вважають, що лідер РФ використовує цю дату для оголошення масової мобілізації населення заради вирішального удару по Україні.

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес 29 квітня заявив, що одним з аргументів Путіна про організацію масового призову населення в армію стане оголошення нової війни “нацистам” всього світу.

Військовий експерт Олександр Мусієнко також вважає, що Володимир Путін має намір 9 травня оголосити вже про війну, а не просто спецоперацію, і буде оголошена мобілізація.

Джерело.