facebook

Подробиці

Графіки відключень можуть послабити вже наприкінці липня
Україна продовжує жити у форматі погодинних відключень електроенергії, але хто з українців не прагне припинення обмежень електропостачання, які так сильно впливають на життя кожного?… Директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко розповів, коли варто очікувати послаблень в обмеженнях. Про це пише телеграм-канал “Реальна війна”.

Поки в Україні утримується спекотна погода, що впливає на обсяги споживання електроенергії, графіки відключень будуть застосовуватись і надалі. Але, за словами Володимира Омельченка, чекати і підлаштовуватися під жорсткі графіки залишилося не так довго: поліпшення ситуації в енергетиці очікується вже приблизно за десять днів.

Володимир Омельченко зазначив, що саме за стільки днів спека почне відступати. Також приблизно до цього часу буде виведено з ремонту блок АЕС, тож дефіцит в енергосистемі країни зменшиться. Також за цей час енергетики мають відновити деякі пошкоджені ТЕС та ГЕС.

“Дефіцит, на мою думку, він триватиме десь, напевно, днів десять, а потім потроху зменшуватиметься, бо спадатиме спека і планується виведення з експлуатації одного атомного блоку. Можливо, покращиться ситуація на теплових електростанціях деяких та гідроелектростанціях”, – Заявив Володимир Омельченко.

Крім цього, він додав, що послаблення обмежень вже на початку серпня стане можливим, якщо росія не атакуватиме і руйнуватиме об’єкти енергетичного сектора України.

“Тому можна з кінця липня – з початку серпня дещо менше відключень чекати. Але знову ж таки це за умови, якщо не буде нових якихось потужних руйнувань рашистами нашої енергоструктури”, – наголосив Володимир Омельченко.

 

Джерело.