facebook

Синоптикиня назвала точні дати, коли буде пік спеки в Україні

Спека в Україн посилиться ще.

Спека, яка зараз охопила Україну, стане ще сильнішою та триватиме довго. Про це попередила відома синоптикиня Наталка Діденко.

“Надалі спека посилиться. Триватиме довго, але не вічно”, – сказала вона.

За даними синоптикині, пік спеки ще не настав, він очікується за кілька днів.

“Пік спеки очікується 14-17 липня”, – повідомила Наталка Діденко.

Надзвичайна спека в Україні – подробиці
За даними Українського гідрометцентру, в Україні триває один з найспекотніших тижнів цього літа. Очікується погода без опадів, а в денні години спостерігатиметься сильна спека. Причиною такої погоди у нас в країні є поле підвищеного тиску у поєднанні з тропічною повітряною масою з півночі Африки.

Так, за прогнозом, 10-11 липня на Одещині, Миколаївщині та Херсонщині подекуди буде надзвичайна спека +40°. На решті території вночі буде +15°…+22°, а вдень у середу та четвер повітря прогріватиметься до +30°…+34°. У Вінницькій, Черкаській, Полтавській та Чернівецькій областях місцями температура сягатиме +35°…+37°.

12 липня у південних, Дніпропетровській, Кіровоградській, Вінницькій та Черкаській областях вночі буде +20°…+26°, а вдень сильна спека +35°…+39°, у Миколаївській та Херсонській областях подекуди надзвичайна спека +40°.

На решті території вночі буде +17°…+23°, вдень стовпчики термометрів покажуть +30°…+34°. У Київській, Полтавській, Донецькій, Луганській, Закарпатській, Чернівецькій місцями сильна спека, +35°…+36°.

Джерело.