facebook

В Україні розпочався один з найспекотніших тижнів цього літа, – синоптики

В Україні розпочався один з найспекотніших тижнів цього літа. Забезпечить таку погоду поле підвищеного тиску у поєднанні з тропічною повітряною масою з півночі Африки.

Очікується погода без опадів, а в денні години спостерігатиметься сильна спека. Про це повідомляє Український гідрометцентр.

У найближчі три доби очікується спекотна погода: температура у південній частині, східних, Дніпропетровській, Кіровоградській та Полтавській областях вночі буде +20°…+25°, вдень сильна спека +35°…+38°.

10-11 липня на Одещині, Миколаївщині та Херсонщині подекуди надзвичайна спека +40°.На решті території вночі буде +15°…+22°, вдень 9 липня +26°…+33°, а в середу та четвер +30°…+34°.

В Вінницькій, Черкаській, Полтавській та Чернівецькій областях місцями температура сягатиме +35°…+37°.Найближчими днями переважатиме суха погода.

Лише 9 липня у західних та східних, а також у Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській областях та в Криму місцями пройде невеликий короткочасний дощ, гроза.

Вітер буде переважно північно-східний, 5-10 м/с.”12 липня температура у південних, Дніпропетровській, Кіровоградській, Вінницькій та Черкаській областях вночі +20°…+26°, вдень сильна спека +35°…+39°, у Миколаївській та Херсонській областях подекуди надзвичайна спека +40°”, – попереджають синоптики.

На решті території вночі буде +17°…+23°, вдень +30°…+34°. У Київській, Полтавській, Донецькій, Луганській, Закарпатській, Чернівецькій місцями сильна спека +35°…+36°.

Джерело.