facebook

Судний “день трьох вісімок”: що станеться 8 серпня 2024 року

Останній місяць літа стане для кожної людини годиною розплати.

Згідно з біблійними пророцтвами, судний день – це останній день, коли існуватиме світ. Після цього відразу почнеться Страшний суд, під час якого Господь безпомилково визначить справжніх праведників і грішників. Простіше кажучи, судний день і Страшний суд – це кінець світу.

Судний день 2024 – що прогнозують астрологи
Досвідчені езотерики кажуть, що 8 серпня настане “день трьох вісімок”, він же “судний день”. Пов’язано це з нумерологією – 8 число 8-го місяця 8-го року (2+0+2+4). Вважається, що число 8 – це цифра Сатурна, а така планета тісно пов’язана з кармою. Саме тому незалежно від дати народження або будь-яких інших нумерологічних обчислень, 8 серпня 2024 року від карми і розплати піти не вдасться нікому.

Звичайно, жоден езотерик не віщує реальний кінець світу в цю дату, але для кожної людини на Землі події розгортатимуться, як Страшний суд над життям. Наприклад, вас можуть звільнити з роботи, зрадити, обдурити тощо. Важливі угоди мають ризик зірватися, переїзд скасуватися, також можливі втрати будь-якого характеру.

Це означає, що судний день 8 серпня – останнє попередження від вищих сил, які намагаються вам показати, де і що ви робите неправильно, у чому і як маєте понести відповідальність за свої дії. Доля, обрушуючи на вас негативну ситуацію, ніби підштовхує до рішучих вчинків – ви муситимете раз і назавжди визначитися, хто ви, куди й навіщо йдете, як проживаєте своє життя.

Важливо, щоб так званий судний день не застав вас зненацька – спробуйте до цієї дати підготуватися. По-перше, прийміть той факт, що всі негативні події 8 серпня спрямовані на ваше благо. По-друге, звертайте увагу на будь-які знаки, цифри, що повторюються, ситуації, які здаються нетиповими, дивними або несвоєчасними – саме вони вкажуть на проблемні ділянки в житті.

Джерело.