facebook

А ще сильні зливи та грозові дощі!

За повідомленням синоптиків в Україні завтра, 2 липня, дика спека. У більшості наших областей максимальна температура повітря досягатиме пекучих +32 – +37 градусів жари. Це найбільше стосується південної частини, сходу України та центральних областей. Крім того, в цих регіонах переважатиме суха погода з високою пожежною небезпекою.

А ось у західні області завтра завітає атмосферний фронт (на карті внизу), який нарешті послабить суттєво спеку, там у вівторок передбачаються пречудові +23 – +27 градусів. Хоч десь буде комфортно.

А на заході пройдуть дощі з грозами. Через значні контрасти температурного режиму в зоні фронту дощі переходитимуть у сильні зливи, можливі навіть шквал та град.

У північних областях у вівторок ще буде спекотно, проте на Житомирщині стане відчутно легше: +27 – +29 градусів, на Київщині близько +30, а на Чернігівщині та Сумщині ще пожарить до +31 – +33 градусів.

На Житомирщині та Київщині атмосферний фронт вже аж завтра ввечері організує короткочасні грозові дощі. Чернігівська та Сумська область втримаються від опадів.

В Україні переважатиме південно-західного напрямку вітер, а у західних областях він зміниться на північно-західний, може бути дуже рвучким.

У Києві завтра, 2 липня, протягом дня сухо та спекотно. Максимальна температура повітря трохи осяде, близько +30 градусів, в порівнянні з вчорашнім пеклом в +34. Трохи свіжості додасть вітер. А надвечір навіть можливий короткочасний дощ.

І забігаючи трохи на перед, у середу на заході та півночі температура повітря відчутно знизиться, можливі місцями грозові дощі. У середу в західній частині навіть можливе зниження температури до +18 – +22 градусів.

А ось на сході, півдні та в більшості центральних областей (окрім Вінниччини) сильна спека ще триватиме, температура повітря досягатиме і навіть перевищуватиме +37 градусів.