facebook

Україну “розсмажить” до +37: синоптик приголомшила прогнозом на початок липня

Початок другого літнього місяця перетворить Україну на одну з найспекотніших країн Європи.

Погода в Україні в липні “з порогу” принесе справжню спеку. Синоптик Наталія Діденко і Telegram повідомляє, що максимальна температура повітря 1 липня сягатиме +30+35 градусів, на сході та південному сході подекуди до +34+37 градусів.

Якщо говорити про західну частину України, то її дещо “остудять” грозові дощі, тому температура повітря знизиться да кілька градусів. При цьому атмосфера встигне розігріти повітря вдень до +30 і навіть вище. Інтенсивні грозові дощі слід очікувати вже в другій половині дня чи ввечері.

Щодо інших регіонів України, то прогнозується суха погода з високою пожежною небезпекою майже по усій території країни. При цьому спека триватиме ще, найімовірніше, не один день.

Погода у столиці у понеділок, 1 липня, за прогнозом Діденко передбачатиме температуру до +32+34 градусів, сухість та відсутність опадів. Жителям Києва теж не слід розраховувати на зниження температури на термометрах у найближчі дні.

Однак на півночі вже 3-4 липня очікується зниження температури, як і на заході. Спека все ще буде, однак “стане милосерднішою”, каже Діденко. 4-5 липня можуть знизитись температурні показники і на Одещині. Однак для східної частини країни на півдня на термометрах все ще залишатимуться високі градуси.

Джерело.