facebook

Долар продовжить ріст: чого чекати найближчим часом від курсу валют

За прогнозами експертів, до серпня курс долара буде у межах 40-42 гривень

Експерти прогнозують, що впродовж літа до серпня вартість долара буде коливатися в межах 40-42 гривень за один долар. Це означає, що Національний банк України (НБУ) буде здійснювати втручання на валютному ринку, щоб забезпечити стабільність національної валюти.

Проте з початком осені і взимку ситуація може змінитися через декілька негативних факторів. Ілля Несходовський, експерт з економічних питань, вказує на такі важливі чинники, як негативний зовнішньоекономічний баланс та проблеми з електропостачанням.

Він попереджає, що ці аспекти можуть підштовхнути курс гривні вгору, можливо, до рівня 44 гривень за долар до кінця року. Ситуація ускладнюється військовим конфліктом та нестабільною політичною обстановкою, що також мають вплив на валютний ринок.

Враховуючи це, прогнозувати подальший розвиток ситуації стає складним завданням. Важливою є інформація від Олени Сосєдки, співзасновниці Concord Fintech Solutions, яка також не виключає можливості підвищення курсу долара через зовнішньоекономічні та політичні чинники.

Вона вбачає, що експортні можливості України та стан банківської системи також грають значну роль у формуванні валютного курсу.

Таким чином, прогнозування валютного курсу України залишається складною задачею, оскільки вона залежить від багатьох внутрішніх і зовнішніх чинників, що можуть значно вплинути на економічну ситуацію країни в найближчому майбутньому.

Джерело.