facebook

Синоптики попередили українців про наближення антициклону, а також про повернення грозових дощів.

Як інформує “НВ”, синоптикиня Наталка Діденко, на своїй сторінці в facebook, розповіла про антициклон, який незабаром зумовить сонячну погоду, повідомила про спеку в Європі та повернення грозових дощів в Україну.

“Завтра, 21-го червня, над Україною розташується антициклон на ім’я Aviv (карта внизу), який зумовить скрізь суху, переважно сонячну погоду. Тому, якщо запланували щось фарбувати на вулиці чи перекривати, чи побути на природі – якраз. Бо вже 22−23-го червня, наприклад, на заході та півночі України пройдуть грозові дощі. Температура повітря у п’ятницю повсюди буде комфортною. Спека навіть спаде на сході та півдні – протягом дня в більшості областей України очікується +24+29 градусів”, — повідомила синоптикиня.

“А на Балканах та в Італії вируватиме сильна спека, до +35+39 градусів — карта 2. Помірно-континентальний клімат України — дар Божий, наше підсоння варто і треба цінувати. Сьогоднішній сильний вітер завтра стихне, лише в східних областях ще можливі пориви північно-західного вітру до 15−20 метрів за секунду. У Києві 21-го червня буде суха сонячна тепла погода з температурою повітря близько +25 градусів. Вітер у столиці очікується завтра північно-західний, помірний, тобто, також послабне. Отже, завтра працюємо чи гуляємо інтенсивно на відкритому повітрі – дощу не буде, спека поки що не відновиться”, — зазначила Діденко.

Джерело.