facebook

Коли закінчиться війна

Коли в Україні закінчиться війна, прогноз старця
Вже понад два роки в Україні триває війна і всі українці із завмиранням серця очікують на її закінчення і нашу перемогу. Багато астрологи, тарологи та ясновидці давали сої прогнози щодо закінчення війни. І ось черговими пророкуваннями поділився старець Діонісій. Про це розповідається на Ютюб-каналі.

Закінчення війни вже близько. Червень та липень будуть складними для українського народу, але закладуть передумови для перемоги України. Про це заявив старець Діонісій.

За його словами, ворог готуватиме наступ за трьома напрямками, проте їхні сили не будуть достатні для повномасштабного наступу, бо зіткнуться з міцною обороною українських воїнів, а ресурси ворога закінчаться.

“Провокації будуть, але наші воїни стоятимуть непохитно, стримуючи ворога молитвою та вірою – Господь не допустить, щоб наші захисники залишилися без підтримки. У важких умовах наші захисники знайдуть сили та ресурси, щоб протистояти ворогові”, – зазначив старець.

За словами Діонісія, липень буде місяцем важких боїв, ворог намагатиметься захопити ключові об’єкти, проте українські захисники застосують нові стратегії, завдаючи ворогові значних втрат і змушуючи його відступати.

“Господь посилить наш народ і дасть йому мудрість і витримку, щоб пройти через випробування. А вже серпень принесе значне полегшення – наші воїни здобудуть стратегічні перемоги, які змінять хід війни”, – каже старець.

Також мудрий віщун розповів, що липень і серпень стануть місяці великих обмінів військовополоненими.

“Наші герої повернуться додому і це буде великим святом для всього народу – для обмінів будуть узгоджені спеціальні умови, і це дозволить повернути багатьох наших воїнів. Господь чує наші молитви та допоможе повернути наших героїв”, – додав старець.