facebook

У сусідній із Тернопільщиною області, 13-річний школяр побив дівчинку з паралельного класу. У неї численні травми на обличчі.

Про це повідомляє Радіо Трек.
Інцидент трапився ще 13 грудня в школі № 1 а місті Рівне. Про те, що доньку побив хлопчик, розповіла мама Юлії.
Дівчинка збиралася додому, однокласниця жартома смикнула її за руку, а та ненавмисно штовхнула школяра, який стояв поруч. Хлопець у відповідь почав її люто бити. Наносив удари руками і ногами з особливою жорстокістю. Ніхто не втрутився і не заступився за дівчинку.

Побої були такими сильними, що дівчинку госпіталізували. Вона смутно пам’ятає, що відбувалося і не може цього розповісти в подробицях.У дівчинки струс головного мозку і забої внутрішніх органів. Зараз її виписали з лікарні, але 7-класниця продовжує лікування вдома. Відзначається, що вона боїться повертатися в школу і свого кривдника. Батьки хочуть, щоб його виключили зі школи.

Розповідають, що хлопець ходить на боротьбу і живе з бабусею і дідусем. Його мама зараз за кордоном і пообіцяла повернутися на цьому тижні.
Керівництво школи не відповідає на дзвінки журналістів і відмовляється давати будь-які коментарі. До речі, камер фотоспостереження в школі немає.

Джерело.