facebook

Тепло, але з дощами: синоптики розповіли, якою буде погода на початку тижня

На початку нового тижня в Україні суттєво зміниться погода. У більшості областей нашої країни синоптики прогнозують сильні дощі.

Більше того, у деяких регіонах найближчим часом очікується мокрий сніг, повідомляє Український гідрометцентр.

У вівторок, 19 березня, ситуація з опадами суттєво не зміниться – дощ очікується у всіх областях України. Проте найсильніші опади будуть на заході, а в решті країни протягом дня дощ чергуватиметься з мінливою хмарністю.

Температурні показники не зазнають суттєвих змін порівняно з попередньою добою. Найвища температура буде на південному сході.

Також синоптики попереджають, що у західних областях уночі можливий мороз до 3 градусів. А вдень у цій частині країни буде до 4 градусів тепла.

У середу, 20 березня, дощі почнуть відступати з України. Проте протягом дня майже у всіх областях синоптики прогнозують короткочасні опади.

Найвищі температурні показники збережуться на південному сході. У цій частині нашої країни упродовж дня буде +8…+13 градусів. У центральних та північних областях очікується дощ та до +8 градусів.

У західних областях прогнозується +4…+6 градусів, лише на Закарпатті стовпчики термометрів піднімуться до 9 градусів тепла.

Джерело.