facebook

Україну накрили морози, проте вже найближчим часом вони відступлять і стовпчики термометрів поповзуть нагору. Та радіти такому потеплінню доведеться недовго, тому що до Нового року можливе чергове похолодання.

Як розповіла в ексклюзивному бліцінтерв’ю OBOZREVATEL синоптикиня Українського гідрометцентру Наталія Птуха, найближчими днями буде холодно, а в деяких регіонах температура впаде до -19 градусів. За прогнозами спеціалістки, низькі температури протримаються в Україні ще 3-4 дні.

“Ми вже трохи забули такі значення температур. У попередні зими їх було зовсім небагато”, – сказала синоптикиня.

Птуха наголосила, що ці дні будуть сніжними. Проте подекуди очікується ожеледь, тож на дорогах необхідно бути обережними.

Синоптикиня пояснила, що холод до нас прийшов із півночі, його спровокував циклон, який зараз перебуває над територією Росії. Морозно, але ясно буде у середу та четвер, 22 та 23 грудня відповідно.

Далі фахівчиня прогнозує потепління. Птуха наголосила, що вже на католицьке Різдво температури можуть піднятися до позначки плюс. Майбутнє потепління Птуха пояснила теплими масами, які попрямували на територію України з Атлантики. Водночас вона зазначила, що Різдво буде сніжним.

“Можливий мокрий сніг”, – уточнила вона.

А ось до новорічних свят спеціалістка чекає чергового похолодання. Робити точний прогноз щодо того, наскільки сильно опустяться температури на свята, Птуха не стала і наголосила, що найбільш правдивий прогноз можна скласти лише за кілька днів до конкретної дати. Тоді вже стає зрозуміло, яких температур чекати і чи будуть опади.

 

Джерело.