facebook

Це варто знати!

Водіям нагадали, за яке “популярне” порушення правил дорожнього руху загрожує штраф
Українським водіям нагадали, який загрожує штраф за популярне порушення правил дорожнього руху. Попередження було опубліковано в Telegram-каналі Патрульної поліції Києва.

У Києві співробітники поліції патрулюють вулиці міста, щоб стежити, чи дотримуються водії за дотриманням правил дорожнього руху.

Зокрема за рухом автомобілів на смузі, призначеній для громадського транспорту. Патрульні нагадали, що водіям заборонено безпосередньо рух нею, а також зупинка та стоянка.

У поліції нагадали, що за такі порушення передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 680 грн.

Найбільше штрафів водії України одержують за перевищення швидкості. При цьому такі порушення фіксують як вуличні камери спостереження, так і безпосередньо патрульні.

Наприклад, камери за 10 місяців 2023 року “виписали” співвітчизникам 2164101 штрафу. Але водії досить відповідально ставляться до сплати штрафів: на середину листопада вони сплатили майже 90% цих “роботизованих” постанов.

Зазначається, що загальна сума, на яку сплатили штрафи, становила 399 млн грн. Таким чином, лише завдяки камерам у скарбницю щодня автомобілісти вносили понад 1,332 млн грн штрафу.

Інші порушення, за які найчастіше штрафують українських водіїв, теж спричинені насамперед усвідомленими діями водіїв, а не помилкою чи неуважністю.

Зокрема, водії порушують правила маневрування, правила проїзду перехресть, порушення правил зупинки та стоянки авто. На жаль, нерідко водії сідають за кермо авто у стані алкогольного сп’яніння.

Джерело.