facebook

Це дуже небезпечно: водіїв за їзду в пуховику оштрафують на 4800 грн

Покарають автомобілістів на місці, як тільки виявлять порушення

Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до керування авто, є дуже важливі новини. На просторах Великобританії на місцевих водіїв тепер чекають величезні штрафи, а також позбавлення штрафних балів за водіння авто, коли на водії “верхній одяг”.

Під час опитування кожен восьмий водій Великобританії зізнався, що хоча б раз знімав із себе куртку чи пальто, водночас керуючи транспортним засобом, ігноруючи цим потенційні небезпеки.

Хоча саме носіння пальта чи будь-якого іншого верхнього одягу за кермом не є протизаконним, перевдягання на ходу розцінюється як небезпечне водіння. Про це повідомляють британські медіа.

Правила, що діють у Британії, дозволяють поліції штрафувати таких водіїв на 100 фунтів стерлінгів (приблизно 4800 гривень, станом на середину січня 2024 року).

Покарають автомобілістів на місці, як тільки виявлять порушення. Також їм можуть нарахувати три штрафні бали за необережне водіння.

Подібні заходи вживаються через погіршення погодних умов та небезпеку на дорогах у зимовий період. Через таку ситуацію місцевим водіям наполегливо рекомендують заздалегідь передбачити такий фактор комфортного водіння, як одяг.

Джерело.