facebook

В Україну завезли небезпечний чай. Товар містить пестициди, він може викликати судоми та параліч. Мало того, чай здатний призвести до смерті людини.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

У повідомленні йдеться про те, що з Німеччини було експортовано чайні суміші, у яких є жасмин з Китаю. Саме у висушених квітах було знайдено залишки пестицидів, такі як хлорпірифос.

За інформацією ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, в Україні цю суміш отримало ТОВ “Світ чаю”. Нині небезпечний чай не має потрапити у продаж. Але українців закликають повідомляти, якщо вони побачать такий продукт на полицях магазинів.

Також спеціалісти розповіли, чому чай з жасмином, який обробляли небезпечними речовинами, не варто вживати. Пестициди здатні викликати жахливі наслідки.

“За даними Американської академії педіатрії, пренатальний вплив хлорпірифосу спричиняє меншу вагу дитини при народженні, зниження рівня IQ, втрату робочої пам’яті, порушення уваги та затримку розвитку моторики”, – розповіли у Держпродспоживслужбі.

“Хлорпірифос також може спричиняти гостре отруєння пестицидами і призводити до судом, паралічу дихання та інколи смерті”, – додали в установі.

Джерело.