facebook

Доведеться витратитися

Водіям нагадали вартість індивідуальних автомобільних номерів
У Міністерстві внутрішніх справ України поділилися, скільки водіям у 2023 році коштували автомобільні номери. Інформація опублікована у Telegram-каналі Головного сервісного центру МВС.

Протягом 2023 року українські водії замовили майже 16 тисяч індивідуальних номерних знаків за допомогою кабінету водія, тобто, онлайн або відвідавши сервісний центр МВС.

Вартість виготовлення індивідуальних автомобільних номерів така:

300 грн за три символи, мінімальне замовлення;
90 грн за кожний наступний, до 8 символів;
467 грн. вартість спецпродукції для авто;
267 грн. вартість спецпродукції для мотоцикла.
Після того, як власник отримав комплект індивідуальних номерних знаків, потрібно обов’язково провести перереєстрацію транспортного засобу.

Індивідуальні номерні знаки в Україні стають все популярнішими й автовласники частіше обирають саме такий варіант.

Вони є додатками до номерних знаків державної реєстрації, а самі комбінації не повторюються та є унікальними у кожному регіоні країни.

Напис на індивідуальних номерних знаках для автомобілів може містити від 3 до 8 символів — це можуть бути лише літери або літери та цифри.

Напис на індивідуальних номерних знаках для мотоциклів може містити від 3 до 6 символів – від 2 до 5 літер та цифр. Букв на індивідуальному номерному знаку має бути щонайменше 2.

Якщо індивідуальні номери власник авто замовляє онлайн, йому варто вказати спосіб доставлення та адресу. Для цього потрібно оформити заявку, сплатити замовлення, а також вказати, в якому відділенні “Нової пошти” Вам буде зручніше отримати номери.

Після отримання індивідуальних номерних знаків потрібно обов’язково перереєструвати авто, самовільно начепити номерні знаки не можна. Інформацію про зміну номерів слід внести до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Джерело.