facebook

Експерти застерігають українців від необдуманих вчинків, адже холодна погода з незначними змінами продовжуватиме домінувати в Україні. Слід бути готовими до морозу і сильного вітру.

Як інформує “Еспресо”, у четвер, 11 січня, в Україні очікується потепління, щоправда західним областям слід готуватися до нічних морозів. А вже 12 січня в країну повернеться холодне північне повітря.

Про це пише синоптикиня Наталка Діденко.

За її словами, найближчими днями в Україні очікуються “синоптичні гойдалки”.

Попри те, що антициклон, який приніс високий атмосферний тиск та суху погоду, тримається над значною частиною Європи, в Україні 11 січня очікується невеликий сніг.

Нині країна перебуває у так званому теплому секторі, тож і температура повітря буде вищою: вдень очікується -3…+3 °C. А от західним областям вночі слід готуватися до -5…-10 °C.

“Хоча й особливого холоду в більшості областей завтра (11 січня) не передбачається, проте сильний північно-західний вітер з поривами знижуватиме – за відчуттями – температуру повітря”, – зазначила Наталка Діденко.

Водіям варто бути готовими до того, що на дорогах триматиметься ожеледиця.

У Києві 11 січня також йтиме невеликий сніг, а от північно-західний вітер може бути навіть штормовим, тобто сильнішим за 15 метрів за секунду.

Вночі у столиці очікується -1…-4 °C, вдень буде 0…-2 °C.

За словами синоптикині, в п’ятницю, 12 січня, в Україну повернеться холодне північне повітря. Очікується похолодання до помірних морозів. А от чергове потепління може прийти вже 15 січня

Джерело.