facebook

Україну на початку тижня скують морози до 23 градусів, местиме сніг: синоптики сказали, де буде найхолодніше. Карта

Найближчими днями на всій території України очікуються сильні морози. У деяких регіонах нашої країни стовпчики термометрів опустяться до -23 градусів.

Також синоптики прогнозують снігопади та ожеледицю. Про це повідомляє Український гідрометцентр.

Сьогодні, найнижча температура повітря буде на заході, півночі, сході та в центрі України. Плюсова температура збережеться лише в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях та в Криму.

Протягом дня у більшості регіонів прогнозується -6…-13 градусів. Найнижча температура буде у Чернігівській, Сумській та Київській областях.

На всій території України буде сніг, у деяких областях очікуються сильні опади. На півдні нашої країни буде мокрий сніг. При цьому синоптики попереджали, що в Україні на дорогах буде ожеледиця.

У вівторок, 9 січня, морози посиляться ще більше та досягнуть навіть південних регіонів країни. Найнижча температура буде вночі у Чернігівській та Сумській областях – до 23 градусів морозу. На півночі, в центрі та на заході Україні очікується -14…-16 градусів уночі та близько 10 градусів морозу протягом дня.

У цей день майже в усіх областях буде мінлива хмарність. Лише на південному сході країни очікуються опади. У Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях пройде невеликий сніг. Також опади можливі в Одеській, Миколаївській та Кіровоградській областях.

У середу, 10 січня, морози поступово відступатимуть з України. У нічний час доби у більшості регіонів буде холодно – до 16 градусів морозу. Протягом дня синоптики прогнозують на всій території країни від -4 до -2 градусів.

Цього дня у більшості регіонів очікується мінлива хмарність. Опади можливі лише на північному сході України.

У Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях можливий невеликий сніг упродовж дня.

Джерело.