facebook

У жовтні 2023 року Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України розпочала перший етап збору даних вразливих категорій ВПО.

Як інформують “Тернополяни”, допомога передбачає виплату 9600 гривень – по 3 200 грн на місяць з розрахунком на 3 зимові місяці.

З 9 по 26 січня року Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України відновить реєстрацію на зимову грошову допомогу для визначених категорій ВПО в Тернопільській області.

Зареєструватись зможуть лише ті особи, які не реєструвались на допомогу протягом останніх 3 місяців, та ті, які підпадають під певні категорії – багатодітні, одинокі пенсіонери, одинокі матері та одинокі батьки, родини, які виховують дітей з обмеженими фізичними можливостяти та інші.

З 9 по 19 січня 2024 року додаткова реєстрація буде проходити в Борщові, Товстому, Бучачі, Гусятині, Чорткові, Бережанах, Кременці, Збаражі, Підволочиську.

Якщо хтось не встигне пройти реєстрацію у своїй громаді, то ще буде можливість зробити це з 22 по 26 січня у Тернополі, на вул. Мостова-Бічна,6.

Детальніше про те, хто може отримати допомогу у відео

Джерело.