facebook

Учасники мережі будуть визнавати цифрові документи одне одного.

Україна готується приєднатися до глобальної мережі COVID-сертифікатів, що здатна охопити усі країни світу.

Як заявила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич під час брифінгу 15 грудня, для вакцинованих українців це можливість вільно подорожувати до більшості країн світу.

“Незабаром з українським COVID-сертифікатом можна буде відвідати понад 80 країн світу. Україна готується приєднатися до глобальної мережі COVID-сертифікатів, що здатна охопити усі країни світу. Учасники мережі будуть визнавати цифрові документи одне одного і не вимагатимуть додаткових COVID-документів для перетину кордону. Для вакцинованих українців це означає одне — вільні та зручні подорожі в більше країн світу, без ПЛР-тестів та самоізоляції, коли таке дозволяє епідемічна ситуація”, – сказала вона.

Карчевич нагадала, що наразі такий доступ для українців відкритий у 52 країни світу, які визнають наші COVID-сертифікати у застосунку “Дія”.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

 

Джерело.