facebook

Подробиці

У яких регіонах України прогнозуються люті морози
В Україні очікується різке похолодання та люті морози вже з 2 січня 2024 року, а до вечора наступного дня температура повітря опуститься до -17…-20 градусів. Про це свідчать дані сервісу моніторингу погоди Ventusky.

Перший мороз цього року вдарить 3 січня вночі у Сумській, Чернігівській, Харківській, Полтавській областях до 8-17 градусів. 5 січня мороз пошириться здебільшого на центр, схід та північ України.

Днем у вівторок, 2 січня, практично на всій території України буде майже весняна погода. Опади не очікуються. Температура повітря від +2 до +6 градусів. Лише на півночі та північному заході України буде різке похолодання до -8…-10 градусів.

Вранці в середу, 3 січня, вплив холодного фронту розшириться, а на півночі ще сильніше похолодає до -17 градусів. У Житомирській, Рівненській, Сумській та Київській областях температура повітря впаде до -3…-15 градусів. У центральних південно-західних та південно-східних областях очікується від +3 до +7 градусів. Без опадів.

Вдень, 3 січня, температура повітря опуститься ще на кілька градусів у північних, північно-східних та північно-західних областях України.

Ввечері, 3 січня, у Чернігівській області температура повітря впаде до -17…-20 градусів морозу.

Джерело.