facebook

Цього року Україну знову обійдуть новорічні морози та снігопади. Погода у вихідні буде відносно теплою і без істотних опадів.

Про це повідомляє Укрінформ.

Так, у суботу, 30 грудня, денна температура повітря в Донецькій, Луганській, Сумській, Харківській, Полтавській і Миколаївській областях становитиме близько 0°. На решті території країни буде тепліше: на півночі очікується +5…+7°, у центрі та на заході — +6…+8°, на півдні та південному сході — зовсім не грудневі +8…+11°. Навіть уночі термометри покажуть плюсову температуру — +1…+3°.

На заході місцями пройде невеликий дощ. У решті областей буде хмарно з проясненнями і без опадів.

В останню неділю 2023 року також буде відносно тепло. На більшій частині території країни опадів не передбачається. Лише у Сумській та Харківській областях місцями пройде невеликий мокрий сніг, а в Донецькій, Полтавській, Луганській і Дніпропетровській областях — короткочасний дощ.

На сході, в центрі та на півночі України повітря прогріється до +4…+6° (уночі — до +2…+4°), на заході — до +6…+8°(уночі — близько 0°), на півдні — до +8… +11°(уночі — до +3°).

У перший день 2024 року температура повітря буде нетипово високою для січня: близько +3…+6° — на сході країни, до +5…+8° — у центральних і західних областях, близько +2…+5° — у північних, до + 8…+11° — у південних. Уночі температура повітря в усіх регіонах становитиме близько 0°.

Джерело.