facebook

Реєстр військовозобов’язаних постійно розширюється. Станом на кінець грудня 2023 року записів у реєстрі “Оберіг” побільшало на 750 тисяч. Про це заявила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко в інтерв’ю DOU. Про це йдеться в матеріалі ТСН.

“Ми бачимо трипалу структуру, яку хочемо цифровізувати. Перше – це реєстр військовозобов’язаних “Оберіг”. Запланована робота по ньому завершена, ми збільшили реєстр на 750 тисяч записів, верифікували дані до 88%. Також рухаємося до цифровізації даних військовослужбовців і співпрацюватимемо з Міністерством ветеранів щодо всіх послуг, які стосуються ветеранів. Це нам здається дуже логічним”, – каже Черногоренко.

Хто потрапить до реєстру

Черногоренко зазначає, що до реєстру не вносять дані військових, тобто це суто реєстр цивільних, які можуть бути потім мобілізованими. Ця система має спростити роботу ТЦК та зменшити корупцію в усіх цих структурах.

“Оберіг” покликаний зменшити корупцію, можливість маніпуляцій з даними, можливість надсилання повісток подвійно, потрійно людям, які вже воюють. Наш кінцевий користувач – це не тільки військовозобов’язаний, це працівник ТЦК та СП, який має бути “суперменом” у роботі з даними, в роботі з людьми, бути сервісно-орієнтованим”, – пояснила заступниця голови Міноборони.

Як інформація про вас з’являється у реєстрі

А тепер нагадаємо вам, як функціонує реєстр та яка інформація про вас у ньому міститься. Ця система – автоматизована, а дані стягуються з усіх електронних реєстрів.

Джерело.