facebook

В мережі шириться відео, як цивільного чоловіка, люди у військовій формі запихають у “швидку”. Як згодом з’ясувалося жінка “замовила мобілізацію” свого чоловіка, аби залякати при розлученні.

В Одеському обласному ТЦК та СК прокоментували інцидент.

В ТЦК надали роз’яснення, щодо ситуації з використанням транспортного засобу спеціального призначення у інциденті в ЖК “Райдужний” в Одесі.

За результатами перевірки та в рамках службового розслідування було встановлено, що співробітники ТЦК не брали участі у подіях, висвітлених в соцмережах 21 грудня 2023 року. На поширеному відео було зафіксовано спробу військових насильно всадити чоловіка в медичну автівку з військовими номерами.

Розбір обставин показав, що несвідома громадянка попросила свого знайомого, військовослужбовця одної з бригад, що виконує бойове завдання на сході України, “налякати мобілізацією” свого чоловіка, з яким перебуває у шлюборозлучному процесі і не може дійти згоди в розділі майна.

“Військовий піддався вмовлянням жінки і під час виконання завдань з доправлення (супроводу) до медичних закладів поранених та хворих бригади в м. Одеса, в порушення встановлених вимог та порядку, вмовив співслужбовців взяти участь у “залякуванні громадянина мобілізацією”, що було здійснено з використанням службового спеціального транспорту”, – йдеться в повідомленні.

Наразі службове розслідування триває, встановлюється ступень вини кожного учасника даної події щодо перевищення службових обов’язків, в ЄРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення.

Спеціальний автомобіль повернувся до бригади, де застосовується за призначенням

Джерело.