facebook

Поруч біля ялинки, як і щороку, запрацює різдвяний ярмарок з сувенірами та усілякими смаколиками.

У Львові на проспекті Свободи 17 грудня урочисто засвітили головну ялинку міста.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Під час урочистого запалення новорічної красуні жителям Львова передали Вифлеємський вогонь. Також перед відкриттям ялинки виступив міський голова Андрій Садовий, який привітав львів’ян з прийдешніми святами.

На відкритті ялинки виступив хор “Дударик”, який виконав “Щедрик”, переможець проєкту “Голос країни-2012” Павло Табаков і гурт “Дикобраз”.

https://www.youtube.com/watch?v=DUzEAa5r-Ow&feature=youtu.be

 

Як йдеться у сюжеті ТСН. 16:45, цьогоріч святкова ялинка у Львові на метр вища, ніж торік. 17-метрове дерево з власного подвір’я віддав мешканець села Оброшине 85-річний Василь Козленко. Чоловікові за це подякували під час урочистого відкриття.

Поруч біля ялинки, як і щороку, запрацює різдвяний ярмарок з сувенірами та усілякими смаколиками. Щоправда, через карантин будиночків цьогоріч менше, але свято від того не буде менш яскравим.

Львів’ян та туристів закликають під час свят дотримуватися карантину.

“Ми анонсували відкриття, ясна справа, ми розуміємо що прийде багато людей, проте будемо просити дотримуватися усіх карантинних норм та правил нашої зони”, – сказала ТСН директорка департаменту розвитку Львівської міської ради Марія Бунда.