facebook

Автор петиції висловилася за всіх стурбованих батьків українських школярів. Дітям катастрофічно не вистачає часу навіть на елементарні потреби, не кажучи вже про відпочинок.

Українці звернулися до президента Володимира Зеленського з пропозицією переглянути шкільну програму освіти в Україні.

На офіційному сайті Президента Володимира Зеленського 16 грудня розмістили нову петицію №22/129516-еп з проханням скоротити шкільну програму і зовсім скасувати обов’язкове виконання домашніх завдань.

Як заявила ініціатор петиції Петровська Наталія Володимирівна, учнів дуже виснажує таке велике навантаження. У дітей не вистачає часу на елементарні потреби уві сні і відпочинку, так як вони до ночі корплять над підручниками, що вже тут говорити про позашкільну освіту. Батьки обурені, адже малюки не встигають відвідувати спортивні та розвиваючі гуртки.

“Переглянути шкільну програму, за можливості скоротити її, щоб вчителі встигали пропрацьовувати всі питання з дітьми в шкільний час, не задавали додому домашню роботу. В дітей має бути дозвілля і відпочинок. На спорт і гуртки дітям не вистачає часу, приходять додому дуже пізно і вночі роблять уроки, потім не висинаються і це відображається на стані здоров’я”, – написав автор.

На даний момент петиція зібрала 10 підписів з 25000 необхідних. Голосування триватиме 90 днів з дня публікації, 16 грудня.

Петиція, скріншот з сайту Зеленського.

Джерело.