facebook

В Італії 81-річний пенсіонер застрелив 67-річну Марію Баран, яка доглядала його та його сестру. Громадянка України давно не сходилася характером з чоловіком, але ось тепер усе закінчилося трагедією.

 

Докладніше про це читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Вистрілив в українку з особистої зброї
Трагедія сталася 15 грудня в маленькому містечку Торре-Аннунціата (південне передмістя Неаполя). Колишній учитель математики місцевого ліцею, а нині пенсіонер Пеллегріно Рейбальді вистрілив в українку з особистої зареєстрованої зброї. Марія померла на місці ще до приїзду поліції та медиків.

Коли правоохоронці виводили колишнього вчителя з дому та сідали в машину, з вікна його квартири долинав істеричний крик жінки: “Я тобі ніколи не пробачу!” Мабуть, це була його літня сестра, яка тепер залишилася без доглядальниці.

Постійно лаявся з жінкою
Знайома Марії розповіла, що в жінки давно були погані стосунки з Пеллегріно. У чоловіка був поганий характер, він часто лаявся з українкою з будь-якої нагоди, іноді навіть бив її.

“Сусіди часто чули сварки в цій квартирі. Вони навіть іноді стукали у двері, щоб утихомирити цього старого і допомогти Марії. Він влаштовував скандали через різні дрібниці. Та й із сусідами частенько скандалив”, – каже ще одна жінка, яка знала доглядальницю.

 

У поліції італієць заявив, що він був незадоволений, як Марія доглядає його сестру, а також вважав, що вона нібито забирає в нього гроші.

Марія жила в Італії вже багато років, і до цього доглядала й інших літніх людей. У неї залишилися дві дочки, які теж перебралися жити на Апеннінський півострів. Іноді вони приїжджали до сусідніх Помпеїв до церкви, де збиралася українська діаспора.

Усі, хто знав Марію, відгукуються про неї як про хорошу та порядну жінку.

У Пеллегріно Рейбальді є брат, професор. У місті їх знають досить добре. Кажуть, що 81-річному пенсіонеру не могла догодити жодна доглядальниця, яка працювала до Марії. Чоловік був усіма незадоволений, і регулярно влаштовував скандали, іноді навіть із рукоприкладством. Тому багато робітниць не витримували такого ставлення й уникали цієї сім’ї.

Тепер же Пеллегріно затримали, після суду на нього чекає тюремне ув’язнення.

Джерело.