facebook

“Всі чоловіки потраплять у військкомат після нових змін, повістки видадуть прямо в магазинах”: мобілізація розгортається

Військові чудово знають про схеми, які використовують багато військовозобов’язаних чоловіків. В Україні продовжили військовий стан та мобілізацію до 14 лютого 2024 року.

Як інформує “РадіоТрек”, у ЗСУ назвали три місця, де можна знайти ухилянтів та видати їм повістки.

Військові чудово знають про схеми, які використовують багато військовозобов’язаних чоловіків. Капітан ЗСУ Сергій Алімов позначив три місця, де співробітники військкоматів можуть масово вручати повістки. Це можна зробити у будь-якій області, районі та місті.

За словами експерта, перше місце – це магазини секонд-хенду. У день завезення ці торгові точки атакують юрби сильних і здорових чоловіків, яким краще не заважати, щоб не постраждати під час тисняви. Вони так прагнуть отримати доступ до одягу, що змітають усі на своєму шляху.

“Дебелі хлопці ламають двері, щоб якнайшвидше потрапити до приміщення. А їх усередині зустрічає військком і там їм виписує повістки”, – каже Алімов.

Друге місце, запропоноване силовиком, – це сервісні центри МВС. Там безліч чоловіків, які оформлюють придбання авто. Причому багато хто купує дорогі іномарки за десятки тисяч доларів.

Третє місце відбору чоловіків, які не поспішають до ЗСУ – це мерії. Річ у тім, що бронюванню від мобілізації підлягають лише депутати Верховної Ради, а їхні колеги у містах можуть поповнити ряди військовослужбовців.

Джерело.