facebook

Війна в Україні триває другий рік. З’явився новий астрологічний прогноз щодо розвитку подій. Астролог Яна Тимощук заявила, що протистояння двох держав може закінчитися всього за два місяці. Однак у майбутньому вона спрогнозувала нову війну і вже не лише з РФ.

Україна може закінчити війну за два місяці, але буде нова: астрологічний прогноз – today.ua

Боротьба із російськими окупантами триває другий рік. За словами езотерика, зараз у світі відбувається глобальна перестановка, яка призведе до змін. Тимощук вважає, що зараз йде “переділ” влади на планеті. Однак у нашої країни хороші перспективи.

“Усі біди України закінчаться через три смерті правителів цього світу. Зараз йде переділ світу. Світоуправління змінюється. Україна має можливість протягом двох місяців зупинити військові дії. Чи піде вона за цим сценарієм? Подивимося”, – зазначила провидиця.

Яна Тимощук не виключає, що бойові дії можуть бути заморожені. Вона назвала рік, коли Україна може вийти зі складного воєнного періоду. Кармічне закінчення циклу для України – 2026 рік.

Однак у майбутньому у нашій країні розпочнеться нова війна, заявила астролог.

“Це війна у 30-ті роки, яка може чекати на Україну. Війна може бути не лише з Російською Федерацією, може бути зовсім інший учасник”, – поділилася думкою Тимощук.

 

Яна назвала теперішній час найкрасивішим і найжахливішим одночасно, це історичний період. Ми спостерігаємо, як змінюється світ, побачимо, в яких територіальних межах ми опинимося та які створимо союзи.

Джерело.