facebook

Мольфар Макс Гордєєв в інтерв’ю УНІАН розповів, що на нас чекає у листопаді, чи можемо ми звільнити якісь території, та коли закінчиться війна.

Максе, розкажіть, що чекає на Україну у листопаді? До чого нам варто готуватися?

 

По-перше, буде економічна криза. Будуть деякі аспекти з приводу електроенергії. Але в цілому Україна нормально почуватиметься. Я вам більше скажу, зараз вимальовується якась стабільна ситуація з приводу всіх подій.

 

Також я бачу дуже багато відновлення. Мені здається, що листопад буде доволі хорошим для України. Звісно, будуть якісь важливі бої, але вже все наближається до завершення. Все натякає на те, що війна скоро закінчиться.

 

Однак наразі українцям потрібно намагатися наближувати нашу перемогу. Не сидіть на одному місці.

 

Тобто останній місяць осені буде для нас спокійним? Можно не боятися масованих ракетних атак?

 

Насправді небезпек буде мінімум, але, як я вже сказав, будуть серйозні бої. Будуть прильоти. Ближче до зими буде більше ракетних атак. Тобто чим ближче до холодної пори року – тим більше активізується Росія.

 

Найбільша загроза буде саме вночі. У зоні ризику Харків, Одеса, Херсон, Київ і Київська область, Дніпро, Запоріжжя. На заході України теж буде неспокійно, проте найбільше постраждають саме ці міста.

 

При цьому я бачу, що наразі дуже хороша ситуація з донатами та гуманітарною допомогою. Європа і Америка будуть дуже сильно нам допомагати найближчим часом.

 

Скажіть, чи є у ЗСУ наразі якась стратегія, як вигнати окупантів з наших земель?

 

В будь-якому випадку я бачу звільнення деяких територій, але це буде важко. Треба розуміти, що багато чого залежить саме від допомоги. Проте, дійсно, у ЗСУ зараз є стратегія, і вона дуже правильна. Я можу стовідсотково сказати, що той план дій, який обрали ЗСУ та наші головнокомандувачі, – дуже чіткий. Вони дійсно молодці.

Ви сказали, що війна йде до завершення. Можете спрогнозувати більш конкретний період, коли ми зможемо видихнути з полегшенням?

 

Поки я не можу сказати, що війна закінчиться ось-ось. У цьому році точно ні. Зараз карти показують, що активні бойові дії завершаться у період тепла. Але це за тих обставин, якщо ЗСУ діятимуть згідно своєї стратегії. Будемо сподіватися, що 2024 рік буде вже переможним.

 

Наразі у світі триває ще одна війна – між Ізраїлем і Палестиною. Як гадаєте, яким чином вона може вплинути на нас?

 

Диктатор Володимир Путін хоче відволікти увагу від України, але проблема у тому, що Ізраїль – це не країна, яка тільки зараз почала розвиватися, тому довго воювати з нею у Палестини не вийде.

 

Однак мені не подобається, як реагують деякі американські чиновники, бо я бачу, що наразі вони хочуть надавати більше допомоги саме Ізраїлю, а не Україні, бо Ізраїль для них – більш вигідний партнер.

 

Чим закінчиться війна в Ізраїлі?

 

Ізраїль даватиме опір. Тому ця війна однозначно закінчиться перемогою Ізраїлю, як і Україна переможе у війні з Росією. Ви маєте розуміти, що всі ці негативні аспекти зникнуть завдяки перемогам тих країн, на які нападали.

 

Хочу ще раз всім нагадати: війна завжди повертається туди, звідки почалася. Можливо, не так швидко, як би нам хотілося, але і Росія, і Палестина отримають по заслугах.

Джерело.