facebook

Прогноз погоди на весь тиждень

Зазначається, що в Україні протягом тижня 23-29 жовтня очікується тепла та нестійка погода з дощами, грозами та навіть снігом. Про це йдеться у матеріалі ТСН.

 

Отже, погода в Україні протягом тижня, 23-29 жовтня, буде доволі теплою, але дощовою. Так, в окремих районах може випасти місячна норма опадів та можливі грози. Про це кандидат географічних наук, метеоролог Ігор Кібальчич повідомив у огляді погодних умов в Україні на тиждень на сайті Meteoprog.

“Активне надходження повітряних мас із південної Європи забезпечить досить високе температурне тло в нашій країні протягом усього тижня. Найбільш високі показники традиційно очікуються у південних, центральних та місцях у західних регіонах”, – повідомив Кібальчич.

Водночас через переміщення атмосферних фронтів та баричних улоговин в Україні очікуються дощі різної інтенсивності.

“В окремих районах протягом тижня може випасти місячна норма опадів, а за рахунок високої температури не виключено і локальних грозів”, – попередив метеоролог.

Він додав, що вночі та вранці можливі тумани, особливо у центральних, західних та південних областях.

Погода у понеділок, 23 жовтня, принесе короткочасні дощі у північні області та на північний схід України. Подекуди можливі грози. На решті території без істотних опадів. Вітер західної чверті 7-12 м/с. У північних областях вранці та вдень місцями очікуються пориви вітру 15-20 м/с. Температура повітря вдень коливатиметься від +13 до +18 градусів. У південних, центральних та східних регіонах України буде ще тепліше – вдень +21+26 градусів, а у Криму – до +28.

Погода у вівторок, 24 жовтня, в Україні очікується переважно без опадів. Лише вночі та вранці на півночі Лівобережжя прогнозуються невеликі дощі. Вітер північно-західний, у західних областях південно-східний, 5-10 м/с. Нічна температура повітря у північних та західних областях буде +4+9 градусів, а у південній половині та на сході – +9+14 градусів. Максимальна температура вдень до +10+15 градусів. Водночас у західних та південних регіонах очікується +15+20 градусів.

Погода в Україні на 25 жовтня буде дощовою: вночі дощитиме у західних областях, а вдень — на більшій частині території країни. Подекуди прогнозуються значні опади. Вітер очікується південно-східний, а у західних областях північний, 5-10 м/с. Що стосується температури повітря, то вночі у західних та південних областях прогнозується +9+14 градусів, на решті території – +3+8 градусів. Денна температура повітря коливатиметься в межах +8+13 градусів. А на півдні та в Криму буде +15+20 градусів.

У четвер, 26 жовтня, в Україні очікується волога погода з дощами. У той же час на Лівобережжі опади будуть значними, а на крайній півночі можливий навіть мокрий сніг. Вітер буде зі змінними напрямками, 3-8 м/с. Нічна температура повітря становитиме від 0 градусів на крайній півночі України до +16 градусів на Одещині та в Криму. Температура повітря вдень очікується від +3 градусів на півночі до +20 у Криму.

 

Погода у п’ятницю, 27 жовтня, принесе Україні дощі: опади очікуються вночі у північних та східних областях, місцями можливий мокрий сніг. Також вдень та ввечері дощі, подекуди суттєві, прогнозуються у західних, південних, а також у Черкаській та Київській областях. На Одещині та в Криму можливі грози. Вітер південно-східної чверті 7-12 м/с. Температура повітря вночі буде +3+8, а вдень очікується +7+12 градусів. На півдні буде дещо тепліше – +13+18 градусів.

Погода в Україні 28 жовтня на більшості буде дощова. На Лівобережжі очікуються місцями сильні опади. Вітер здебільшого західної чверті, 5-10 м/с. Нічна температура повітря прогнозується від +5 до +10 градусів. Температура повітря вдень сягатиме +10+15 градусів, а в західних та південних областях – +14+19 градусів.

Погода 29 жовтня в Україні: вночі без істотних опадів, проте вдень короткочасні дощі, подекуди грози прогнозуються у західних та південних регіонах. Вітер південний та південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі становитиме +7+12 градусів. Денна температура повітря очікується на рівні +13+18 градусів.

Джерело.