facebook

У Дніпрі 6-річний хлопчик отруївся пігулками та потрапив до лікарні. Госпіталізувати постраждалого допомагали патрульні поліцейські. НП сталася у понеділок, 13 грудня, близько опівночі.

У Дніпрі 6-річний хлопчик отруївся пігулками, дитину рятують лікарі

Як повідомили у пресслужбі патрульної поліції Дніпропетровської області, поліцейські перед залізничним переїздом у Самарському районі побачили, як із таксі вийшла жінка з маленьким хлопчиком. Зазначається, що малюк не міг самостійно стояти, було видно, що він погано почувається.

Жінка пояснила поліцейським, що вона вийшла до магазину, а її 6-річний син разом із своїм молодшим братом залишилися вдома самі. Коли вона повернулася додому, то побачила, що старшому хлопцеві стало погано. Молодший же розповів мамі, що у його брата боліло горло, і він проковтнув пігулки, які знайшов у домашній аптечці.

Мати викликала таксі, щоб відвезти дитину до лікарні. Проте патрульні допомогли жінці дуже швидко доставити постраждалу хлопчику до медустанови, де її оглянув лікар. Попередньо медики встановили діагноз – отруєння невідомою речовиною.

На місце НП для з’ясування всіх обставин події копи також спричинили слідчо-оперативну групу.

У дитини боліло горло

Щоб уберегти дитину від отруєння медикаментами у Міністерстві охорони здоров’я, рекомендують:

  • Не називати пігулки при дітях “цукерками”, щоб у них не сформувалася хибна уява про ліки;
  • Зберігайте медикаменти у недоступному для дітей місці.
  • По можливості слід вибирати медикаменти, упаковка яких ускладнює відкриття цих ліків дітьми.
  • Якщо ви зібралися прийняти медикаменти, але раптом щось відволікало – заберіть ці ліки з собою, щоб дитина випадково не потягла його в рот.

При підозрі, що дитина проковтнула таблетки під час вашої відсутності, але в цьому ви точно не впевнені, – доставте дитину в стаціонар для огляду фахівця.

У домашніх умовах, щоб допомогти людині при отруєнні, потрібно визначити наявність пульсу, дихання та свідомості. Перегляд не повинен перевищувати 10 – 15 секунд. За відсутності пульсу чи дихання слід негайно приступити до непрямого масажу серця. Одночасно з оглядом слід покликати допомогу та викликати бригаду екстреної допомоги – зателефонувати 103.

Джерело.