facebook

Подробиці створення електронного реєстру військовозобов’язаних

Реєстрація військовозобов’язаних перейде в електронний формат з можливістю взаємної синхронізації, — повідомив член Комітету з питань правоохоронної діяльності Володимир Арешонков журналістам телеканалу Рада.

 

У 2017 році був прийнятий закон, що передбачає створення електронних реєстрів військовозобов’язаних, резервістів та призовників.

 

На сьогодні виникла потреба в удосконаленні цих реєстрів і, що найголовніше, в створенні системи взаємної синхронізації.

 

Це створить можливість отримання необхідної інформації через електронні мережі. Посадові особи, які будуть оперувати цими реєстрами, отримають швидкий доступ до різноманітних установ та організацій, надаючи тим самим зручність нашим громадянам.

 

До прикладу, він сказав, щоб людині не потрібно було бігати по кабінах та збирати різні паперові довідки з печатками. Наприклад, особу призивають або особа перебуває на військовій службі, якісь переміщення, або людина завершує військову службу внаслідок поранення, потрібні якійсь висновки, то непотрібно ганяти по всім інстанціям, військовим частинам.

 

Коли будуть створені електронні реєстри, то особі непотрібно буде бігати по всім інстанціям, вся інформація буде міститись ви електронній мережі. Це основне завдання цих реєстрів, сказав Арешонков.

 

Як відомо, в Україні триває робота над створенням таких реєстрів, наразі налагоджується інформаційна робота між різними міністерствами та відомствами в цьому напрямку.

 

Джерело.