facebook

Заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі влаштував скандал на блокпості на в’їзді до Донецької області. Його машину, яка прямувала у бік зони ООС, зупинили поліцейські, проте транспортний засіб пригальмував не одразу.

Заступник голови МВС влаштував скандал на блокпості на Донбасі: Монастирський відреагував. Відео

Гогілашвілі був обурений зупиненням і тим, що правоохоронці не знають його, заступника голови МВС, в обличчя. Запис інциденту опублікували на YouTube-каналі “Остання Крапля” (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Конфлікт потрапив на відео.

За словами поліцейських, вони зупинили авто Гогілашвілі для перевірки документів, проте водій не відчинив двері та не показав талон. Чиновник же наполягав на протилежному, а потім сам вийшов із машини і почав грубо висловлюватися на адресу своїх колег.

Не сподобалося Гогілашвілі й те, що правоохоронець вирішив упевнитись у справжності його посвідчення заступника міністра.

“Ви що, не бачите, хто я? Я, б***ь, не повинен витрачати час, доводячи, хто я”, – обурювався він.

Гогілашвілі на блокпості.

Співробітник поліції пояснив, що в них у кабінетах не висять фото заступників міністра, проте тепер він радий познайомитись із ним особисто. “А тепер і я тебе знаю, але тобі це приємно не буде”, – пригрозив йому у відповідь Гогілашвілі.

Чиновник зажадав, щоб усі правоохоронці назвали свої імена та номери жетонів, постійно говорив, що вони “гонять”, і вимагав “поводитися по-людськи”, хоча співробітники поліції, судячи з відео, зверталися до нього ввічливо і поводилися згідно з правилами.

“Тобто ти думаєш, зі мною якісь бандитські пики?” – запитав Гогілашвілі, коли одному з поліцейських не сподобалося те, що один із людей, які супроводжували заступника голови МВС, зайшов йому за спину.

Гогілашвілі поводився грубо.

На ролику також видно, що Гогілашвілі поводився досить агресивно: він підвищував голос, розмахував руками перед обличчями поліцейських і хапав одного з них за одяг.

На інцидент відреагував міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський. Він ініціював проведення дисциплінарного провадження та запропонував Кабміну тимчасово усунути свого заступника з посади.

Додамо, що Гогілашвілі – чоловік Марії Левченко. Вона є помічницею Володимира Зеленського з часів його роботи у “Кварталі 95” (раніше працювала його асистенткою).

Джерело.