facebook

Арестович спрогнозував закінчення війни, до 2032 року

Ще до 2014 року Україна жила спокійно та мирним життям, проте все змінилося і українці опинилися в «Ізраїлі», де тривалий конфлікт військовими та невоєнними методами став частиною життя громадян. Повномасштабна війна триває і кожен намагається спрогнозувати її результат та закінчення. Арестович дав свій прогноз щодо закінчення війни.

 

Вихід я з його слів українцям не варто сподіватися, що війна закінчиться і все буде «як раніше». Це все ілюзія, така сама, як і те, що війна з росією неможлива, якої всі дотримувалися з моменту незалежності нашої країни.

 

Цей конфлікт затягнеться ні на один рік і найкраще, що можуть зробити громадяни – це позбутися міфів, де нам хтось допоможе, бо «ми такі добрі» і зможуть нас захистити через «що у нас спільні цінності».

 

З російською федерацією у подібній формі ми завжди будемо вести конкуренцію за світові ринки сільськогосподарської продукції, металургії, зброї, а найголовніше – за первородство, за спадщину Русі.

 

На даний момент країна-агресор шукає нову форму імперії, яку має набути до 2035 року. До цього ми будемо з нею в непримиренному конфлікті. Коли вона знайде цю форму, або зануриться в кризу, Україна зможе скористатися цим. Проте все залежатиме від політики, яку проводитимемо весь цей час.

 

Позитивний результат політики можливий у тому випадку, якщо Україна розраховуватиме лише на себе, прошиватиметься регіональними союзами із сусідніми країнами, підвищуватиме економічний стан суспільства, великими темпами розвивати ВПК та налагоджуватиме партнерські відносини на взаємній економічній вигоді з країнами НАТО та ЄС насамперед.

 

Водночас не варто забувати і про партнерів серед арабських та африканських країн.

 

Арестович зазначає, що наша країна повинна грати швидко, широко і ефективно, в іншому ж випадку існує небезпека перетворитися на вічну сіру зону або зовсім не вистояти в цій війні.

Джерело.