facebook

Про смерть чеченського лідера повідомив опозиціонер Абубакар Янгулбаєв. У будівлі ЦКБ в Москві – дуже дивна обстановка.

У ЦКБ Москви, ймовірно, помер Кадиров. Туди з’їжджаються кортежі з чеченською елітою / фото соціальні мережі

У Москві, ймовірно, помер лідер Чечні Рамзан Кадиров після бадьорої ранкової пробіжки, якою вранці, 17 вересня, намагалася обдурити всіх його прес-служба через чутки про те, що він у комі.

 

Про смерть Кадирова заявив чеченський опозиціонер Абубакар Янгулбаєв в Telegram. На тлі цієї новини Кремль підняв вертольоти, до лікарні Кадирова з’їжджаються кортежі чеченської еліти, повідомляє проект ВЧК-ОГПУ.

 

“З боку Кремля в бік Внуково один за іншим вилетіли два вертольоти”, – йдеться в повідомленні.

Також біля Центральної клінічної лікарні Москви – дивна обстановка. Туди з’їжджаються “друзі” Кадирова на дорогих машинах: тільки за одну годину там помічені Майбах, Порш Кайен, чотири Гелендвагена, два BMW і так далі.

 

“У головну кремлівську лікарню один за одною заїжджають дорогі машини або з держномерами Чечні, або з номерами інших суб’єктів, але з жителями Чечні в салоні”, – вказує проект.

 

1/4

Уточнюється, що чеченську еліту пропускають в будівлю ЦКБ без огляду, тоді як інших приїжджих ретельно перевіряють.

 

Раніше повідомлялося, що саме в цій лікарні Кадирова намагалися вилікувати від смертельної хвороби.

 

Нагадаємо, чутки про смертельне захворювання Кадирова поширюються з початку 2023 року. Проблему запідозрили після того, як лідер Чечні раптово пропустив звернення Путіна до Федеральних зборів РФ (21 лютого 2023 року). Була версія, що Кадирова могла отруїти ФСБ РФ. В останні тижні стали з’являтися повідомлення про те, що Кадиров впав в кому. Тяжкість його стану підтвердило Головне управління розвідки України. Там прокоментували, що у Кадирова загострилися захворювання.

 

Джерело.