facebook

16-річну дівчинку зґвалтували, а потім убили. Трагедія сталася на Дніпропетровщині у П’ятихатках Кам’янського району. Поліція поки що шукає злочинця, а в місті діти бояться ввечері виходити на вулиці.

Докладніше про це читайте в матеріалі Оглядача.

 

Тіло знайшли на вулиці вночі

Жахлива новина буквально за лічені години облетіла маленьке місто П’ятихатки Дніпропетровської області. На вулиці Привокзальній близько 3-ї години ночі 5 вересня в кущах виявили тіло зниклої 16-річної Лізи Головні.

Дівчина була зґвалтована та вбита.

 

“Зараз поліція проводить слідчі дії. До нас сюди приїхало багато поліцейських із Кам’янського, ходять будинками, опитують школярів. Поки що нічого не відомо”, – розповіла мешканка міста Наталя.

 

 

Ліза має старшого брата

 

Ліза цього року перейшла до 11-А класу ліцею “Прометей”. Знайомі кажуть, що дівчинка вчилася добре і збиралася після школи вступати до вишу.

 

“Я не знаю точно, ким вона хотіла бути. Вона була дуже дисциплінованою, у школі брала участь у багатьох заходах. Добра, весела. Хтось написав, що вона єдина дочка в сім’ї, але це не так. У неї є старший брат, у нього вже своя сім’я”, – розповіла знайома загиблої Альона.

 

Мама дівчинки, Віталіна, опублікувала на своїй сторінці останню фотографію Лізи, зроблену напередодні її смерті. “Донечко. Вічна пам’ять”, – написала жінка. Там у Лізи через плече висить стрічка випускниці, написано “Випускник 2024, 11-А клас”.

 

 

“Це було 4 вересня, ми вели першокласників до школи на лінійку. Робили фото, які потім підуть у випускний альбом. Ми вже два роки до пуття не бачилися, вчимося дистанційно. Були дуже раді тоді всі зустрітися”, – продовжує знайома.

 

На останній день народження доньки 8 лютого батько Олександр написав їй побажання: “Я бажаю тобі ніколи нічого не боятися, завжди бути такою веселою, доброю, чуйною, енергійною, цілеспрямованою, допитливою, невтомною. Рідна моя, нехай тобі не доводиться сумувати, нехай кожен день дарує щасливі усмішки, великі радощі, гарні мрії, які обов’язково виконуватимуться”.

 

У поліції Дніпропетровської області поки що вбивство Лізи не коментують. У пресслужбі кажуть, що правоохоронці працюють.

Джерело.