facebook

До ще однієї неприємної історії потрапив колишній форвард збірної України Євген Селезньов. 36-річний футболіст закарпатського “Минаю” став прямо загрожувати журналісту Андрію Сеньківу побиттям за розповіді про нього в інтернеті.

Приводом для з’ясування стосунків став інцидент після гри “Минаю” з “Динамо” у чемпіонаті України, коли Селезньов відзначився дикою витівкою. На YouTube-каналі “ТаТоТаке” троє журналістів обговорили подію та засудили поведінку Селезньова.

Однак одному з найкращих бомбардирів в історії Прем’єр-ліги це не сподобалося. Він став телефонувати ведучому YouTube-каналу і в нецензурній формі дорікати, що той подає недостовірну інформацію. Також з ним поговорив досить культурно і тренер “Минаю” Ігор Леонов.

Селезньов пропонував Сеньківу зустрітися, але журналіст відмовлявся. Після цього гравець погрожував опоненту, що з ним зв’яжуться якісь люди для з’ясування стосунків. А в черговій телефонній розмові вже й сам йому прямо говорив про бажання “набити є**ло”.

Спочатку Сеньків не хотів оприлюднювати спілкування з Селезньовим, роблячи знижку на його емоційність. Але після останніх розмов вирішив їх опублікувати, вважаючи, що “ніхто не має права дозволяти собі таке ставлення до журналістів, які просто передають уболівальникам інформацію”.

“Замість того, щоб побити рекорд, Селя намагається побити Сеньківа”, – пишуть шанувальники футболу під роликом у мережі. Нагадаємо, Євген хоче перевершити досягнення Сергія Реброва та Максима Шацьких, які забили по 123 м’ячі у чемпіонатах України. Нині на рахунку одіозного форварда 117 голів.

 

Джерело.