facebook

Головний герой шоу “Холостяк-10” Макс Михайлюк випадково збив людину в Печерському районі Києва у суботу, 4 грудня. Потерпілий залишився живим, проте перебуває в тяжкому стані.

Аварія сталася, коли чоловік раптово вибіг і спробував перейти дорогу в недозволеному місці, повідомляє Новини.Live. Тоді Михайлюк почав тиснути на педаль гальма, але зіткнення вже було не уникнути (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Внаслідок ДТП чоловіка госпіталізували із серйозними травмами. Його стан оцінюють як тяжкий. Сам ексхолостяк заявив, що просто не встиг зреагувати на чоловіка.

“Я їхав, потім зупинився на світлофорі. Почали рухатися на зелене світло, поїхали і тут різко з’явилися ці люди. З лівого боку на правий перебігали”, – розповів він.

Макс Михайлюк спілкується з поліцією.

Співробітники поліції запропонували медичну допомогу Михайлюку, але він відмовився. Як підтвердили у МВС журналістам “Сегодня”, пішохід був госпіталізований із травмою голови. Проте факт того, що постраждалий раптово вибіг на дорогу, не спростовують, але й не підтверджують.

До речі, незважаючи на те, що з моменту ДТП минуло вже кілька днів, Михайлюк на особистій сторінці в Instagram нічого не розповідав про те, що сталося. Єдина Instagram-stories ексхолостяка була з літака з краєвидом на небо.

Instagram-stories Макса Михайлюка.

Коротко про знаменитість:

  • Макс Михайлюк – 36-річний професійний пілот, засновник льотної школи Маямі (США), головний герой десятого сезону реаліті-шоу “Холостяк”. Після закінчення романтичного проєкту чоловік почав будувати стосунки із гімнасткою Дашею Ульяновою. Незабаром пара розірвала стосунки через його зради з іншою учасницею шоу. Згодом Михайлюк одружився з моделлю Дашею Хлистун, у шлюбі з якою народилася донька Аріана.

Джерело.