facebook

У Польщі 38-річний громадянин України помер після затримання поліцією. У правоохоронних органах запевняють, що не застосовували фізичної сили під час арешту, однак точну причину смерті встановлять після розтину.

У Польщі українець помер після затримання поліцією: подробиці трагедії

Інцидент стався у місті Скерневіце. За попередніми даними, напередодні затримання українець блукав вулицею з ціпком і поводився агресивно. Про це повідомляє видання Wiadomosci.

У поліції розповіли, що затриманий напав на жінку, яка стояла на автобусній зупинці. Також він загрожував іншим людям. Прес-секретар Губернського управління поліції Іоанна Коцька розповіла, що до приїзду поліції громадянина України скрутили перехожі. Після цього без застосування фізичної сили польські правоохоронці одягли на нього наручники та повезли до дільниці.

Дорогою чоловік став важко дихати і знепритомнів. Медики, які прибули на місце, намагалися його реанімувати, але в результаті констатували смерть. Правоохоронні органи повідомили, що буде проведено розтин, який покаже, чи перебував чоловік під впливом будь-яких заборонених речовин.

Джерело.